Duikclub Triton vzw is een gezellige duikclub met uitvalbasis in Kapellen en is ook een duikschool waar plezier en veiligheid voorop staan. Onze duikclub staat garant voor een aangename en ontspannende opleiding in het sportduiken.
Leden van de club kunnen deelnemen aan opleidingen, zwembadtrainingen, duikactiviteiten en duikreizen en zijn meteen verzekerd bij al deze activiteiten.
Op maandag- en donderdagavond trainen we van 20.45u. tot 22.00u. in het Gemeentelijk zwembad van Kapellen om de basisroutines onder de knie te krijgen en onze conditie op peil te houden.
Van hieruit organiseren we wekelijks clubduiken naar voornamelijk de Put van Ekeren en de Oosterschelde.
Wil je graag leren duiken, of ben je gewoon nieuwgierig, kijk dan gerust verder op onze website.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
.
zijn bekend.
Het Intern Reglement is aangepast. Jullie vinden het terug via het ledenhoekje
meer info vinden jullie bij onze API's
We zoeken nog wat leuke foto's van onze clubduiken en activiteiten. Meer info bij de 'clubinfo' op onze website!!
dit kan voorlopig enkel op maandag. Of contacteer onze materiaalmeester Tom.
De getijden zoals gepubliceerd door NELOS zijn nu ook beschikbaar op